• abitmap.png

Czy wiecie, że...

17465.jak zmniejszyc fotke pl

Wielkie Zakończenie Wielkiej Grandy w Bibliotece II

Za nami druga edycja projektu Wielka Granda w Bibliotece dofinansowanego przez fundacje BGK w ramach programu „ Na dobry początek”. Jesteśmy bardzo dumni z tego, ze udało się po raz drugi zorganizować darmowe warsztaty dla małych dzieci z terenu naszej gminy. Chcemy umożliwiać dzieciom jak najlepszy start w przyszłość, dlatego właśnie stworzyliśmy autorski projekt Wielka Granda w Bibliotece. Mamy nadzieję, że będzie on mógł odbywać się rokrocznie. W tej edycji wzięło udział 26 dzieci. Podczas warsztatów maluchy miały okazję wykazać swoje talenty plastyczne, wykonywać różne eksperymenty naukowe. Poznawały środki transportu oraz zawody. Nie zabrakło również zabaw ruchowych. Przenieśliśmy się również w świat magii, dzięki występowi Michelle Iluzjonistki. Zorganizowaliśmy również przedstawienie teatralne, w którym wystąpili aktorzy z Teatru Maska.

Dnia 05.06.2018 r. odbyło się Wielkie Zakończenie, podczas którego obejrzeliśmy krótka prezentację ze zdjęciami. Wszyscy mali uczestnicy projektu zostali uhonorowani medalami, otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki w postaci ogromnego tortu. Dzieci pod okiem Pani Magdy Lamentowicz zaprezentowały układ taneczny natomiast Animatorzy z Krainy Zabaw przygotowali dla dzieci w naszym parku miejskim pokaz ogromnych baniek mydlanych.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu, w szczególności Animatorom z Krainy Zabaw, Pani Magdalenie Lamentowicz oraz wszystkim rodzicom, dziadkom i opiekunom, którzy chętnie przyprowadzali dzieci na zajęcia.

koordynator projektu

20180605 171136.jak zmniejszyc fotke pl

20180605 193715.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 20180605 173426.jak zmniejszyc fotke pl

Wyniki konkursu dla fanów Lassego i Mai

W dniu dzisejszym, z posród poprawnie rozwiazanych zagadek, rozlosowaliśy zwycięzców, którym serdecznie gartulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy do biblioteki ul. Poznańska 16, w godzinach jej otwarcia. Wszystkim dzięujęmy za udział w naszym konkursie. Z osobami, które wygrały, skontaktujemy się telefonicznie.

Zwycięzcy

Wyniki konkursu plastycznego "Mój ulubionu bohater z bajki"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater z bajki” został rozstrzygnięty. W ramach konkursu wpłynęło do nas 50 prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

Zwycięzcy w kategorii wiekowej 7-8 lat

• Piotr Napierała
  • Wiktoria Łasek
  • Antonina Helizon

Zwycięzcy w kategorii wiekowej 5-6 lat

• Alicja Patron
  • Małgorzata Białek

Wyróżnienie:

• Amelia Kubińska
  • Bartosz Wtorkowski
  • Marysia Deska
  • Szymon Serbin
  • Alan Popielarz
  • Oliwia Borowiecka
  • Oliwia Puk
  • Inga Ratajczak
  • Filip Bejma
  • Filip Kędziora

Osoby, których prace zwyciężyły oraz których prace zostały wyróżnione zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki ul. Poznańska 16 w godzinach jej otwarcia.
Prace można podziwiać na holu naszej biblioteki.

20180607 131757

05.06.2018

Dnia 30.03.2018 r.Biblioteka oraz Filia nr 1 będą nieczynne Za utrudnienia przepraszamy

Spotkanie z dietetykiem