• a_filiaNr1.jpg

Mała książka - Wielki Człowiek! Zapraszamy dzieci urodzone w roku 2016!

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” przypomina o korzyściach wynikających z czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Ma zachęcać rodziców do jak najczęstszego spędzania czasu z dzieckiem na wspólnym czytaniu i zabawie z książką, a także do wyrabiania w dziecku nawyku czytelniczego przez regularne wizyty w bibliotece. Wraz z nowym rokiem 2019 zapraszamy wszystkie trzylatki, czyli dzieci urodzone w 2016 roku do udziału w projekcie!

Mała Książka Wielki

INSTRUKACJA DLA RODZICÓW