• baner granda 2.jpg

Michelle Iluzjonistka

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały podczas wizyty w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Murowana Goślina, bardzo utalentowanej, znanej z programu Mam talent - Michelle Iluzjonistyki. Magiczne sztuczki wszystkim bardzo się podobały, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnej Iluzjonistki i otrzymać duże brawa od publiczności. Podczas pokazu uśmiech nie znikał z twarzy dzieci oraz dorosłych. Publiczność z dużym zaangażowaniem obserwowała każdy ruch Iluzjonistki, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki oraz chętnie nagradzała każdy pokaz gromkimi brawami. Po pokazie dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Iluzjonistką.

11422691 20180409 172516

Michelle dedykacja page 0011

"Książkowe Emporium"

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie zakwalifikowała się do II etapu Konkursu "Książkowe Emporium", którego organizatorem jest Lustro Biblioteki oraz Wydawnictwo Zielona Sowa. Już wkrótce zaprosimy naszych najmłodszych czytelników do odkrywania Książkowego Emporium i zorganizujemy dla nich warsztaty na podstawie książki S. Bishop "Panna Jones i Książkowe Emporium". Do zobaczenia w Bibliotece.

emporium konkurs 980x880 1

Zmiana serwera

Dnia 30.03.2018 r.Biblioteka oraz Filia nr 1 będą nieczynne Za utrudnienia przepraszamy

Wielkanoc 2018

Wesołych Świąt Bożego NarodzeniaorazSzczęśliwego Nowego RokużycząDyrektor oraz pracownicyBiblioteki Publicznej Miasta i Gminyw Murowanej Goślinie

ZMIANA

Wielka Granda w Bibliotece II trwa

Za nami już drugi miesiąc trwania naszego projektu. Podczas zajęć dzieci miedzy innymi malowały palcami, ozdabiały medaliony wykonane z masy solnej, przygotowały ramki do zdjęć, ozdobiły pisanki. Na zajęciach z animatorami maluchy poznały różne środki transportu oraz wykonywały doświadczenia naukowe. Przed nami jeszcze wiele spotkań oraz dużo zabawy i oczywiści nauki.

koordynator projektu

20180319 172246.jak zmniejszyc fotke pl

Magiczny czas

Michelle 1

Kolejne wizyty przedszkolaków w bibliotece

W tym tygodniu odwiedziły nas dwie grupy dzieci z przedszkola Smocze Wzgórze. Tematem spotkania była oczywiście książka. Tak jak wcześniejsze grupy, dzieci poznały etap powstawania książki, zapoznały się z księgozbiorem, zwiedziły wszystkie oddziały, a na koniec wykonały zakładki do książek. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego czytania. Za wizytę serdecznie dziękujemy i zapraszamy w nasze progi.

20180226 113445.jak zmniejszyc fotke pl