Szkolenie z chustonoszenia

szkolenie z chustonoszenia ostateczne 1

Wielka Granda w Bibliotece III - zakończenie

Kolejna edycja Wielkiej Grandy za nami. Bardzo cieszymy się z faktu, iż od trzech lat możemy wspomagać rodziców w rozwoju ich dzieci. Pierwotnym założeniem projektu było stawianie przed maluchami wyzwań, tak aby rozbudzać w nich kreatywność i odkrywać talenty. Dlatego w tym roku na zajęciach wykonywaliśmy m.in. glicerynowe mydełka, malowaliśmy kubki, tworzyliśmy modelinowe stworki, budowaliśmy zamki z piasku kinetycznego, „malowaliśmy” piaskiem. Nie zabrakło również zabaw z chustą animacyjną, które bardzo przypadły dzieciom do gustu. W tym roku stworzyliśmy dla maluchów mini plac rozrywki, dzięki któremu dzieci mogły pobawić się w namiotach, tunelach i basenikach z piłeczkami. W ramach zajęć odwiedziła nas higienistka dentystyczna, która pokazała dzieciom jak dbać o ząbki. Pani dietetyk z kolei rozmawiała z dziećmi o tym co zdrowe dla ich małych brzuszków i nie tylko. Przez cały okres trwania projektu towarzyszyli nam animatorzy z Kraina Zabaw - organizacja przyjęć dla dzieci, którzy dzielnie pracowali oraz bawili się z maluchami. Jak co roku nasz projekt zakończył się uroczystością dla dzieci, na której obejrzeliśmy skrót tego co działo się przez 5 miesięcy. Dzieci uhonorowane zostały medalami, dyplomami oraz małymi upominkami. Animatorzy przygotowali pokaz baniek mydlanych, a na koniec czekał na nas pyszny tort.

16.08.2019

Biblioteka już otwarta!

Drodzy Czytelnicy!
Inwentaryzacja w obu placówkach została zakończona.
Od jutra zapraszamy do biblioteki na ulicy Poznańskiej 16 oraz Smolnej 8.
Przypominamy jednocześnie, że na okres wakacji zmianie ulegają godziny otwarcia.

UWAGA - Nowe kody do Legimi

Dnia 17.06.2019 biblioteka będzie czynna od 9 00 do 16 00. Za utrudnienia przepraszamy1

Inwentura 21.06.2019