Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Aby nie akceptować tych plików, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
  • baner granda 2.jpg
  • bcaner gadżety kopia.jpg
  • blog baner CZARNY.jpg
  • Twoja Biblioteka posiada dostęp do platformy.jpg

Aktualności

Książka najlepszy przyjaciel!

W dniu 8 maja br. bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków z Przedszkola ” Smocze Wzgórze”. Przywitani słowami : jestem bardzo szczęśliwa ,gdy chętnie i systematycznie po mnie sięgacie. Dzięki mnie czeka na Was przygoda… bez wahania odpowiedziały co będzie  tematem spotkania.

IMG 20170508 111629

 galeria

Nasi zaprzyjaźnieni goście zapoznali się z etapami powstawania książki, dowiedzieli się jakie korzyści niesie czytanie, jak zostać czytelnikiem oraz jak należy dbać o książki. Nie zabrakło głośnego czytania wierszy o książce, zagadek. Na zakończenie z domowego piasku lepili złotą rybkę, piernikową chatkę, pantofelka. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy lecz także z  obietnicą, że wróci do biblioteki, po kolorowe książki.

Zdzisława Godawa

oddział dla dzieci i młodzieży

 

 

Dodatkowe informacje