• baner letni.jpg
  • images_cms-image-000028229.jpg
  • Smile-w-MDK-STW.png
  • targ.jpg

Wielka Granda - Wielkie zakończenie!

Wielka Granda w Bibliotece dobiegła końca. 21.06.2017 odbyło się uroczyste zakończenie realizacji projektu dofinansowanego przez Fundację BGK w ramach programu „Na dobry początek”. Cała uroczystość rozpoczęła się od krótkiego przedstawienia tego, co działo się w bibliotece przez minione 6 miesięcy. Wszyscy zaproszeni goście obejrzeli prezentację multimedialna, dzięki której przypomnieliśmy sobie jak dzieci wykazywały się kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi, sprawnością fizyczną na zumbie, zmieniali się również w szalonych naukowców w ramach warsztatów Mały naukowiec, stworzyli małe atelier w którym powstały oryginale koszulki i plecaczki z unikatowymi nadrukami, zamienili się w również w roboty i w małych archeologów, którzy odkrywali szczątki prehistorycznych stworzeń. Na uroczystości nie zabrakło również gości specjalnych: Pani Magdaleny Lamentowicz, która dzielnie ćwiczyła z maluchami Zumbę oraz przedstawicieli „ Krainy Zabaw” , którzy przygotowywali dla nas warsztaty z cyklu „ Mały Naukowiec”. Wszyscy mali uczestnicy projektu zostali uhonorowani medalami oraz otrzymali dyplomy. Po części oficjalnej, dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem przystąpili do wspólnej zabawy tanecznej, którą poprowadziła Pani Magda. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki w postaci ogromnego tortu. Animatorzy z Krainy Zabaw przygotowali dla dzieci w naszym parku miejskim pokaz ogromnych baniek mydlanych. Na zakończenie maluchy otrzymały „słodkie rogi obfitość” oraz balony, a całość zwieńczył „deszcz” kolorowego konfetti. Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym osobą w realizację projektu oraz rodzicom za wszystkie dobre słowa i podziękowania ,które wczoraj mogliśmy usłyszeć. Cieszymy się, że mogliśmy zrobić coś dobrego dla naszej „ małej” społeczności lokalnej.

koordynator projektu

104 0887.jak zmniejszyc fotke pl