• baner gadżety kopia.jpg

Rozczytane przedszkolaki

Rozczytane przedszkolaki Regularnie co miesiąc przedszkolna brać wraz z opiekunkami z Przedszkola „Smocze Wzgórze” odwiedza bibliotekę. W dniu dzisiejszym roześmiane maluchy przekroczyły próg „krainy bajek” wypożyczając kolejne książki. Pragną uzupełnić domowe czytanie. Wszystkim nam zależy, aby nasze przedszkolaki od swych najmłodszych lat budowały świadomość, że książka to droga do wiedzy oraz źródło przyjemności i satysfakcji.

20170626 102104 20170626 102050 1

20170626 102113

Przy każdej wizycie towarzyszy głośne czytanie. Nasi goście wysłuchali trzy krótkie bajki z książki „Bajki na każdy dzień roku”. Kolejna wizyta już zapowiedziana ,więc do zobaczenia w lipcu.

tekst i zdjęcia
Zdzisława Godawa
oddział dla dzieci i młodzieży