• abitmap.png

Wielka Granda w Bibliotece II wystartowała

„Najpierw powoli jak żółw ociężale, ruszyła maszyna po szynach…” w myśl słów wszystkim dobrze znanego wiersza Juliana Tuwima rozpoczęliśmy „Wielką Grandę w Bibliotece II”. Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu „ Dookoła Świata”, podczas których dzieci będą miały okazję poznać różne środki lokomocji, elementy różnych pojazdów, poznawać ich budowę i mechanizmy działania, udamy się w niejedną podróż, a nawet...odbędziemy lot w kosmos! Na początku wyruszyliśmy w podróż pociągiem. Każde dziecko wykonało swój wagonik, który później został przyłączony do lokomotywy tworząc cały skład.Efekty naszej pracy można podziwiać w bibliotece. Nie obyło się również bez zajęć integracyjnych z chustą. Większość dzieci bardzo chętnie samodzielnie uczestniczyła w zajęciach, a niektórzy jeszcze z rodzicami. Maluszki są bardzo wesołe, bystre i chętne do współpracy. Kolejna edycja zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do naszej grupy, serdecznie zapraszamy.

Koordynator projektu

20180207 170529.jak zmniejszyc fotke pl