• baner granda 2.jpg

Każda mądra głowa zna magiczne słowa

W tym tygodniu po raz kolejny naszą bibliotekę odwiedzili aktorzy z Teatru Maska. Przedstawienie „ Każda mądra głowa zna magiczne słowa” miało na celu przypomnienie dzieciom jak ważne jest, aby w codziennym życiu posługiwać się słowami proszę, dziękuję i przepraszam. Dobre wychowanie, maniery, umiejętność właściwego zachowania się powodują, że żyje nam się dużo lepiej, bez sporów i kłopotów. I tym razem mała publika chętnie aktywnie uczestniczyła w spektaklu, było dużo uśmiechu oraz radości. Dzieci wspierały głównego bohatera, udzielały mu wskazówek. Mamy nadzieję, że „magiczne słowa” pozostaną w pamięci małych widzów.

20180220 165021.jak zmniejszyc fotke pl