• aaDnia_30.03.2018_r.jpg

Wakacyjna wizyta w bibliotece!

W wakacyjne, słoneczne popołudnie zawitała do nas grupa dzieci z półkolonii organizowanych przez Przedszkole Raczek oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni. Wspólnie rozmawialiśmy o etapach powstawania książki, zwiedzaliśmy działy biblioteki, zapoznałyśmy dzieci z księgozbiorem i układem książek na półkach. Dzieci wykonały zakładki do książek i zagrały w Wielką Grę Planszową. Na zakończenie uczestnicy półkolonii wcielili się w rolę bibliotekarzy, stemplując książki. Dziękujemy za miłą wizytę i życzymy słonecznych wakacji.

IMG 20180629 111022.jak zmniejszyc fotke pl