• a_filiaNr1.jpg

Joanna Opiat-Bojarska w naszej bibliotece!

Dnia 22 listopada w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Murowanej Gośliny odbyło się spotkanie z pisarką Joanną Opiat-Bojarską. Poznańska autorka powieści obyczajowych i cieszących się popularnością kryminałów zdradziła nam kulis swojej pracy. Promując swoją najnowszą , dość kontrowersyjną książkę o środowisku policyjnym zdradziła nam jak przegotowuje się do napisania książki, barwnie opowiedziała o swoich inspiracjach, o nawiązanych kontaktach i wielu przeprowadzonych rozmowach. Chętnie odpowiadała na nurtujące czytelników pytania. Po spotkaniu można było zdobyć autograf. Organizatorami wydarzenia było Goślińskie Stowarzyszenie Seniorów oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Murowana Goślina.

IMG 20181122 124924.jak zmniejszyc fotke pl