• a_filiaNr1.jpg

Wielka Granda w Bibliotece III- podsumowanie luty i marzec

Miesiąc wspólnej przygody już za nami. W każdy wtorek i czwartek miesiąca w Bibliotece Publicznej odbywały się zajęcia z cyklu Wielka Granda w Bibliotece.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych podczas których mi.in. malowały paluszkami, kolorowały i wyklejały obrazki. Tworzyliśmy rożne kształty z kolorowego piasku kinetycznego. W ramach cyklu zajęć pt . „Sportowych wybryków” dzieci poznały różne sportowe dyscypliny, a nawet uczestniczyły w małej olimpiadzie. Maluszki wspólnie z animatorami Z Krainy Zabaw przygotowały się do wielkiej wyprawy. Spakowały walizkę i plecak, dokładnie sprawdzając ekwipunek, a przy okazji poznając wiele nowych przedmiotów. Wciąż się poznajemy, a ułatwia nam to zabawa z chusta animacyjną.

Jeszcze wiele wspólnych przygód przed nami!

Bieżące relacje z wszystkich zajęć można obserwować na https://www.facebook.com/Wielka-Granda-w-Bibliotece-1525858580776160/

IMG 20190312 175034.jak zmniejszyc fotke pl