• a_filiaNr1.jpg

Goślińska Generacaj 5.0

Projekt Nowe Perspektywy realizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Murowanej dofinansowany przez Fundację BGK spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, co niewątpliwie świadczy o trafności jego powstania. Łącznie w bezpłatnych kursach uczestniczą 52 osoby w wieku 50+ , jednak liczba chętnych do udziału w zajęciach znacznie przewyższyła nasze oczekiwania oraz możliwości.

W ramach projektu trwają kursy komputerowe w zakresie podstawowym, kurs Excel dla średniozaawansowanych oraz kursy Jestem Smart zapoznający osoby z obsługą tabletu, smartfona
i Samrt TV.

W maju odbędą się także warsztaty z dietetykiem pt. „Wiem co jem” oraz wykład dotyczący bankowości elektronicznej. Osoby w wieku 50+ zaprosimy także na wspólny wyjazd do kina i koncert.

Ze względu na ograniczona liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy i wejściówki na poszczególne wydarzenia. O szczegółach będziemy informować już wkrótce w bibliotece i na naszej stronie internetowej.

Beata Rozmiarek

logo programu