Wygraliśmy kolejny projekt!

Od kilku lat staramy się pozyskiwać środki zewnętrzne dla naszej biblioteki tak, aby jak najlepiej promować czytelnictwo. Już wiele udało nam się zdziałać, wyposażyliśmy oddziały w nowe regały, dokonaliśmy metamorfozy holu biblioteki. Trzy lata z rzędu odbywały się zajęcia dla najmłodszych w ramach Wielkiej Grandy w Bibliotece. Udało się również zorganizować zajęcia dla osób w wieku 50+. Ten rok kończyć będziemy również dużym sukcesem, ponieważ po kilku próbach udało nam się uzyskać dofinansowanie na realizację projektu „Rodzinny zakątek” w ramach którego odnowimy cały oddział dla dzieci i młodzieży oraz czytelnię w Filii nr 1 naszej biblioteki. Środki otrzymaliśmy w ramach programu „Moja Mała Ojczyzna III edycja” realizowanego przez Fundację BGK. Realizacja projektu rozpocznie się od stycznia 2020 roku.
                                                                                       Beata Rozmiarek
                                                                                       koordynatorki projektu