Bal Karnawałowy

W czwartek 6 lutego br. odbył się bal karnawałowy Klubu Malucha działającego przy Bibliotece. Były tańce, bańki mydlane, malowanie twarzy, animacje z chustą, basen z kulkami, balony. Rodzice nie tylko przygotowali pyszny poczęstunek, ale róznież przebrali się, mając z tego taką samą frajdę jak dzieci. Sesje zdjęciową wykonał dla nas pan Piotr, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do klubu, u nas nie ma ograniczeń wiekowych, jesteśmy otwarci na propozycje zabaw lub innych aktywności.  Spotykamy się we wtorki i czwartki w godzinach  10:30-12:00 w czytelni.

zdjęcia Piotr Starzyński - Momenty

Bal Malucha 06.02.2020r. 108     Bal Malucha 06.02.2020r. 70