• baner gadżety kopia.jpg
  • kinder.jpg

Biuro Detektywistyczne

Biblioteka  wspólnie z Wydawnictwem Media Rodzina dnia 27.09.2017 r. przeprowadziła w Murowanej Goślinie  „Operację Książkobus”, której celem było promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Kolorowy autobus, który jeździ po całej Polsce, do naszej miejscowości zawitał jako Książkobus Detektywistyczny.

ksiązkobus

GALERIA

Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy cztery grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 w Murowanej Goślinie. Co się działo w bibliobusie dla nas zostaje tajemnicą. Po powitaniu animatorka zapraszała dzieci do wnętrza. Udało nam się zerknąć, że był wypełniony książkami.  W ramach akcji Biblioteka otrzymała książki o wartości 8 tys. złotych, które wzbogacą księgozbiór Oddziału dla dzieci i młodzieży. Na początku odbyło się  uroczyste przekazanie książek na ręce Pana Burmistrza Dariusza Urbańskiego. Każdy z uczestników spotkania promującego czytelnictwo otrzymał w prezencie pamiątkowe gadżety oraz książki.

Biblioteka Publiczna