Tajemnice Joan - wyjazd do kina!

Projekt Nowe Perspektywy zakładał aktywizację osób w wieku 50+ w celu przeciwdziałania ich wykluczeniu społecznemu i technologicznemu. Dlatego w ramach działań kulturalnych dnia 19 czerwca zorganizowaliśmy wyjazd do kina na film pt. Tajemnice Joan. Film został opary na książce autorstwa Jennie Rooney. Jest to historia szpiegowska o niemożliwych do rozstrzygnięcia dylematach moralnych i niezwykle trudnych decyzjach, które mogą zaważyć na całym życiu. Wśród większości naszych widzów film zyskał dobre opinie. Do współpracy przy organizacji wyjazdu zaprosiliśmy także osoby z Młodzieżowej Rady Miejskiej, które koordynowały wyjazd, za co serdecznie im dziękujemy.

kino
Symbol zastępczy tekstu