• aaDnia_30.03.2018_r.jpg

Kolejne wizyty przedszkolaków w bibliotece

W tym tygodniu odwiedziły nas dwie grupy dzieci z przedszkola Smocze Wzgórze. Tematem spotkania była oczywiście książka. Tak jak wcześniejsze grupy, dzieci poznały etap powstawania książki, zapoznały się z księgozbiorem, zwiedziły wszystkie oddziały, a na koniec wykonały zakładki do książek. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego czytania. Za wizytę serdecznie dziękujemy i zapraszamy w nasze progi.

20180226 113445.jak zmniejszyc fotke pl