• abitmap.png

Wyniki konkursu plastycznego "Mój ulubionu bohater z bajki"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater z bajki” został rozstrzygnięty. W ramach konkursu wpłynęło do nas 50 prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

Zwycięzcy w kategorii wiekowej 7-8 lat

• Piotr Napierała
  • Wiktoria Łasek
  • Antonina Helizon

Zwycięzcy w kategorii wiekowej 5-6 lat

• Alicja Patron
  • Małgorzata Białek

Wyróżnienie:

• Amelia Kubińska
  • Bartosz Wtorkowski
  • Marysia Deska
  • Szymon Serbin
  • Alan Popielarz
  • Oliwia Borowiecka
  • Oliwia Puk
  • Inga Ratajczak
  • Filip Bejma
  • Filip Kędziora

Osoby, których prace zwyciężyły oraz których prace zostały wyróżnione zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki ul. Poznańska 16 w godzinach jej otwarcia.
Prace można podziwiać na holu naszej biblioteki.

20180607 131757