• aaDnia_30.03.2018_r.jpg

"Książkowe Emporium"

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie zakwalifikowała się do II etapu Konkursu "Książkowe Emporium", którego organizatorem jest Lustro Biblioteki oraz Wydawnictwo Zielona Sowa. Już wkrótce zaprosimy naszych najmłodszych czytelników do odkrywania Książkowego Emporium i zorganizujemy dla nich warsztaty na podstawie książki S. Bishop "Panna Jones i Książkowe Emporium". Do zobaczenia w Bibliotece.

emporium konkurs 980x880 1