Mała Książka- Wielki Człowiek II

Drodzy Rodzice!

serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3-6 lat do udziału w II edycji projektu Mała Książka - Wielki Człowiek. Wystarczy odwiedzić jedną z naszych placówek, zapisać dziecko do biblioteki, wypożyczyć książkę i odebrać Wyprawkę Czytelniczą, w której znajduje się książka „Pierwsze czytanki dla…” oraz Karta Małego Czytelnika, do której dzieci będą zbierały naklejki – jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego. Przypominamy, aby zapisać dziecko do biblioteki musicie Państwo znać jego nr PESEL. Dodatkowo zapraszamy również dzieci w wieku 2 lat, które mogą przystąpić do projektu i otrzymać wyprawki czytelnicze z poprzedniej edycji.

PLAKAT pomniejszony