• a_filiaNr1.jpg

UWAGA - Legimi

legimi wyczerpany dostep

Inwentura 21.06.2019

Dnia 17.06.2019 biblioteka będzie czynna od 9 00 do 16 00. Za utrudnienia przepraszamy

Tajemnice Joan - wyjazd do kina!

UWAGA!
Rozpoczynamy zapisy na wspólny wyjazd do kina. Data oraz godzina będą ustalone po zebraniu się grupy. Wyjazd jest całkowicie bezpłatny, dofinansowany ze środków Fundacji BGK. Liczba miejsc ograniczona.

Symbol zastępczy tekstu

Moja zakładka do książki - wyniki konkursu

Wyniki konkursu plastycznego "Moja zakładka do książki" :
W związku z dużą ilością zgłoszonych prac Komisja postanowiła przyznać cztery nagrody główne oraz wyróżnienia

Zwycięzcy

Anastazja Rakowicz
Jakub Owczarek
Julia Łuczak
Zofia Wlazełko

Wiktoria Rewers
Gabriela Polowczyk
Jessica Rossa
Antonina Polowczyk
Malwina Wójcik
Joanna Misterska
Oliwia Grawenda

Po odbiór nagród oraz upominków dla wyróżnionych prac zapraszamy do biblioteki ul. Poznańska 16 w godzinach jej otwarcia.
Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszym konkursie.
Wszystkie prace można oglądać na wystawie w bibliotece ul. Poznańska 16.

IMG 20190610 155219.jak zmniejszyc fotke pl

IMG 20190610 155201.jak zmniejszyc fotke pl

17.06.2019

Dnia 30.03.2018 r.Biblioteka oraz Filia nr 1 będą nieczynne Za utrudnienia przepraszamy