• a_filiaNr1.jpg

Michelle Iluzjonistka

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały podczas wizyty w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Murowana Goślina, bardzo utalentowanej, znanej z programu Mam talent - Michelle Iluzjonistyki. Magiczne sztuczki wszystkim bardzo się podobały, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnej Iluzjonistki i otrzymać duże brawa od publiczności. Podczas pokazu uśmiech nie znikał z twarzy dzieci oraz dorosłych. Publiczność z dużym zaangażowaniem obserwowała każdy ruch Iluzjonistki, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki oraz chętnie nagradzała każdy pokaz gromkimi brawami. Po pokazie dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Iluzjonistką.

11422691 20180409 172516

Michelle dedykacja page 0011