Koncert

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie

W ramach projektu Nowe Perspektyw zabraliśmy uczestników w Muzyczną Podróż po Europie. Sopran Pani Anny Alexandrowicz, przy akompaniamencie Szymona Chorobińskiego mogła podziwiać nasza kameralna publiczność. Usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak W. A. Mozart - AriaKrólowej Nocy O zittre nichtz opery Czarodziejski flet, C. Gounod - Aria Julii Je veux vivrez opery Romeo i Julia, V. Bellini - Aria Noriny Quel guardo il cavaliere z opery Don Pasquale. Była to istna uczta dla uszu. Wejściówki na koncert rozeszły się w ekspresowym tempie. Koncert był zwieńczeniem całego projektu Nowe Perspektywy dofinansowanego przez Fundację BGK w ramach programy Generacja 5.0, dlatego po koncercie zaprosimy wszystkich na pyszny tort. Miło nam było usłyszeć podziękowania za możliwości udziału w kursach i koncercie. Wiele osób wyraziło chęć udziału w podobnych wydarzeniach, mamy nadzieje że takowe uda nam się zorganizować w niedalekiej przyszłości.